Moderne Gevelbekleding Toce

Nieuwbouwvilla – Volledige Gevel in Steen

  • Toce Steenstrips - Geopietra
  • Volledige gevelbekleding
  • Rust, ritme en karakter in steen

Volledige gevels in steen

Opvallend én in balans

We zien het steeds vaker terug in het straatbeeld: nieuwbouwvilla’s waarbij de volledige gevel is bekleed met natuursteen. Dat is een keuze die lef vraagt. Veel mensen vragen zich af of zo’n volledig in steen uitgevoerde gevel niet te druk wordt. Ons antwoord? Zeker niet. Dit project laat zien dat een gevel volledig bedekt met natuursteen juist het tegenovergestelde bereikt – mits gekozen wordt voor het juiste steentype en een goed doordacht plan.

Foto album

Woning Toce Steenstrips
1
Entree met Steenstrips Toce
2
Moderne woning Toce
3
Villa Toce Steenstrips
4
Hoekelement Toce
5
Combinatie Producten Toce
6
Terras muur Gevel Toce
7
Losstaande wand Toce
8
Wand tussen Groen Toce
9
Zwembadmuur Toce
10
Steenstrip Toce
11
Detail Toce
12
Deuren Different Doors
13
combinatie Steenstrips met Garagedeur
14
Groenstrook met Garage en Toce
15
Overloop Garagedeur Toce Steenstrips
16
Close-up Toce Steenstrips
17
Strakke muur met Toce Steenstrips
18
Moderne Gevelbekleding Toce
19
Strakke Lijnen Toce Steenstrips
20
Sfeer Buitenplaats Gevelbekleding Toce
21
Haard Buiten Gevelbekleding Toce
22
Elementen Gevelbekleding Toce
23
Toce Terras zitplaats
24
Woning Gevelbekleding Toce
25
Toce Steenstrip met beplanting
26
Gevelbekleding Toce Steenstrips
27
Garagedeuren Different Doors
28
Overzicht Gevel

Toce Steenstrips

modern, horizontaal en eigenzinnig

Bij deze moderne kubistische villa is gekozen voor de Toce Steenstrips. Een bewuste keuze, want de lange, horizontale lijnen van dit model sluiten onopvallend aan bij de strakke belijning van de woning. De Toce Steenstrip combineert een hedendaagse stijl met natuurlijke charme. De horizontale afwerking versterkt de ruimtelijke uitwerking en geeft de woning een rustig maar uitgesproken persoonlijkheid.

Wat deze gevel extra bijzonder maakt, is de gekozen kleurstelling. In overleg is gekozen voor een combinatie van twee verschillende kleurtinten, die zorgvuldig gemixt zijn tijdens de verwerking. Hierdoor ontstaat een levendige maar uitgebalanceerde uitstraling. Dankzij het voegwerk oogt het geheel nog strakker, maar weet het toch de rust en eenvoud te behouden.

Haard Buiten Gevelbekleding Toce

Een nauwe samenwerking met oog voor detail

Het succes van dit project is mede te danken aan de samenwerking tussen de betrokken partijen. Architect Hertroijs, applicateur Bidec en onze eigen specialisten hebben keuzes gemaakt die volledig in lijn liggen met het ontwerp en de gewenste uitstraling van de woning. Er was aandacht voor detail in elke fase van het project: van steenselectie tot uitvoering.

Hoekelement Toce

Maatwerk zetwerk

de afwerking die het verschil maakt

Een onmisbaar onderdeel in het eindresultaat is het zetwerk, geleverd door MURO Steencreaties. Dit maatwerk zorgt ervoor dat hoeken, kozijnen, dagkanten en andere constructiedelen perfect aansluiten op de Steenstrips. Het zetwerk is niet alleen functioneel, maar zorgt ook voor een nette uitstraling.

Zetwerk wordt vaak onderschat, maar in projecten als deze is het juist dé finishing touch die het verschil maakt tussen een mooi project en een prachtig eindresultaat.

Bent u benieuwd hoe een volledig in steen uitgevoerde gevel bij uw ontwerp zou passen? Neem gerust contact met ons op voor inspiratie en/of advies.

Gerelateerde projecten

23
Verticale natuursteen toegepast aan de buitengevel bij de entree en buitentrap van een moderne woning.

Verticale kracht

11
Foto: luminefotografie

Betonnen Villa

13
Lounge gedeelte wellnessresort Valkenberg Maniero Geopietra Steenstrips aan de mand met barok verlichting

Wellnessresort en hotel De Valkenberg

10
Strakke lijnen en Natuursteen: een tijdloze Villa

Strakke lijnen en Natuursteen: een tijdloze Villa

10
Kubistische villa met natuurstenen gevelbekleding

Kubistische Villa met Natuurlijk karakter

28
Haard Buiten Gevelbekleding Toce

Nieuwbouwvilla – Volledige Gevel in Steen

13
Natuurlijke gevel met Steenstrips

Natuurlijke gevel met Steenstrips

10
Buitenmuur - Copyright: The Art of Living - Fotografie: Jaro van Meerten

Luxe en Duurzaam Wonen

7
Cascata - Binnenmuur - Copyright The Art of Living - Fotografie Veerle Verheijen

Moderne Steenstrips Geopietra

7
Toce Steenstrips - The Art of Living magazine – Fotografie: Patrick Meis

Steenstrips in de tuin

Bekijk onze showroom

Bezoek onze showroom

Het advies om persoonlijk onze indrukwekkende showroom te bezoeken omdat uw keuze dan makkelijker wordt. Stenen spreken meer als je ze ziet. Immers 50% van de Steen is het zichtveld, de overige 50% wordt bepaald door andere keuzes zoals voegkleur en ambachtelijk zetwerk.

Kom dus bij ons langs. U wordt door onze adviseurs met veel passie geholpen. Neem uw foto’s en tekeningen van de geschetste situatie mee en stap in de auto! Dan zorgen wij dat de koffie voor u klaar staat.

Mock up Flagstone Magazine #16
Flagstone Magazine aanvragen